Wiparquet - kolekcja Authentic Grain +

Styl i jakość na lata

Authentic Grain +

DĄB NATURALNY

Nr katalogowy: 38454

DĄB BIAŁY

Nr katalogowy: 38453

DĄB SZARY

Nr katalogowy: 38455

DĄB JASNOBRĄZOWY

Nr katalogowy: 29853

DĄB MIODOWY

Nr katalogowy: 29850

DĄB ŚNIEŻNY

Nr katalogowy: 29851

DĄB BRĄZOWY

Nr katalogowy: 29852

DĄB CAPPUCINO

Nr katalogowy: 33849

Kolekcja Authentic Grain +

Kolekcja dedykowana dla perfekcjonistów. Najwyższa klasa ścieralności AC5 i ponadstandardowa grubość desek zapewniają wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Panele z tej linii z powodzeniem można stosować zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Niezależnie od tego, w jakiej przestrzeni zostaną wykorzystane, będą przynosiły satysfakcję użytkownikom poszukującym unikalnej kompozycji estetyki i funkcjonalności. Wąskie panele, których krawędzie wyprofilowano czterostronną V-fugą przypominają prawdziwe, drewniane deski. Efekt ten potęguje synchroniczna struktura powierzchni, odzwierciedlająca naturalny układ słojów i włókien.

  • V-fuga

  • Szerokość deski

  • Grubość deski

  • Gwarancja

  • Wytrzymałość

  • Struktura

System Megaloc®


Classen Megaloc - oparty jest na mechanizmie zatrzaskowym zastosowanym na krótkim boku. Dzięki temu układanie podłogi jest jeszcze łatwiejsze. Podczas montażu panel wystarczy opuścić i docisnąć. Podłogę ułożymy szybko, ale też- w razie potrzeby - równie łatwo ją zdemontujemy. Bezklejowe systemy montażu znacznie ułatwiły samodzielne układanie podłóg.Przy odrobinie zaangażowania, pamiętając o wskazówkach zawartych w instrukcji, każdy może cieszyć się z eleganckiej podłogi w swoim domu.


Sposób montażu

W celu zapoznania się ze sposobem montażu kliknij film poniżej.


Wiparquet®

Jakość i styl na lata.

Jakość na lata

Wiemy, że inwestując w swój dom chcesz mieć pewność, że wybierasz to co najlepsze. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań by zagwarantować Ci najwyższą jakość naszych podłóg.

Styl na lata

Niepowtarzalna jakość naszych podłóg to efekt połączenia najwyższej klasy materiałów z innowacyjną technologią produkcyjną. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły i jesteśmy pewni oferowanych przez nas produktów, dlatego nasze podłogi objęte są aż 30-letnim okresem gwarancji.

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ PODŁOGI WIPARQUET

Podłogi dostępne w sieci sprzedaży RuckZuck.biz